eski-Anasayfa

Geleceğin yaşanabilir kentlerini dizayn eden kuruluş...

Strato Planlama Tasarım Kimdir ?

1994 yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olan Şehir ve Bölge Plancısı Erkan POLAT öncülüğünde 2018 yılında Gazi Teknopark bünyesinde Ankara’da kurulan “STRATO Planlama, Tasarım ve Danışmanlık”; belediyelere, çeşitli kurum ve kuruluşlara, gerçek ve tüzel kişilere Şehir ve Bölge Planlaması ve Tasarımı konularında hizmetler vermektedir.

Firma bünyesinde; deneyimli çok sayıda şehir plancısı, harita mühendisi, peyzaj mimarı, mimar, jeoloji mühendisi, sosyolog vb. değişik meslek uzmanlarından oluşan disiplinler arası bir kadro bulunmaktadır.

Planlama sürecinin bütün aşamalarında gerektiğinde ilgili tüm kamu kurumları, üniversiteler ve özel sektör uzman kuruluşları ile işbirliği yaparak hizmet veren ve A grubu yeterlilik belgesine sahip STRATO; her tür, ölçek ve büyüklükteki planlama, tasarım ve danışmanlık çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firma; faaliyet alanına giren konularda Türkiye’de başta birçok il merkezi olmak üzere birçok yerleşmede çeşitli tür ve ölçekte plan/proje çalışmalarını yapmış ve yapmaktadır.

0
Toplam Proje
0
Strateji Planları
0
Bölge Planları
0
Ulaşım Planları

Strato Planlama Tasarım Kataloglar

04

PROJELERİMİZ

İLETİŞİM

İletişim için bize ulaşın.

ADRES:

Gazi Teknoparkı Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi

Bahçelievler Mah. Teknoplaza Binası No: 3-B Gölbaşı / Ankara

Tel: 0505 269 56 10

E-Posta: stratoplanlama@gmail.com

Fax: 0246 211 19 71

 

İLETİŞİM FORMU

    error: Kopyalamak Yasaktır..